Máte námět či připomínku? Napište nám
World of Warcraft patch v4.2 se blíží závratnou rychlostí
zdroj: Archiv
Téma

World of Warcraft patch v4.2 se blíží závratnou rychlostí

14. 6. 2011 12:10 | autor: Redakce Games.cz |

Hlavním tématem naší partnerské fanstránky WoWfan.cz, která se jako první zařadila do programu Games Fanatics, je v posledních dnech patch v4.2, který Blizzard hodlá pro World of Warcraft vydat během zhruba čtrnácti dnů. Nedávno proběhl opět poměrně velký update poznámek k obsahu patche 4.2, avšak změn není tolik, jako by se na první pohled mohlo zdát. Blizzard spíš přihodil ty největší novinky, o kterých jsme již slyšeli dřív. Připomněl například legendární hůl nebo novou funkci zvanou Dungeon Journal.

Kromě toho se však stále vylaďují jednotlivá povolání. Takoví druidi snad nezažili patch update, aniž by u nich nebyly nějaké změny. Blizzard trochu překopal mechaniky feral druidů a pořád se ještě snaží ostatní věci vyladit, tak aby vše bylo hezky vyrovnané. Ještě k tomu byl změněn Tier 11 bonus pro Balance druidy, tudíž se novinkám nevyhne ani tento "soví" strom.

Dostali jsme také informace ohledně budoucnosti Valor Points. Byl trochu snížen týdenní cap, ale to se snad tolika lidí nedotkne. Za bosse ve Firelands bude 70 (10-man) respektive 90 (25-man) Valor bodů. Do Baradin Hold přibude další "PvP" boss přístupný všem momentálním vládcům Tol Baradu. Důležité je také oznámení nové funkce Raid profiles, která vám umožní nastavit si UI pro každé herní prostředí zvlášť - podle toho, zda jde o 10-man nebo 25-man, zda jste zrovna DPS nebo healer, apod.

Další informace o World of Warcrat v4.2 najdete v rozsáhlém článku WoWfan.cz, který kromě přeložených patch notes obsahuje i informace o novém raidu Firelands a nových daily quest hubech, stejně tak jako videa, zobrazující nové vlastnosti.

Nejnovější články