zavřít

Warcraft III: Reign of Chaos je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blizzard dnes slavnostně oznámil, že jedna z nejočekávanějších her - Warcraft III: Reign of Chaos - je ve verzi gold a do obchodů se dostane přesně 3.

července. Není pochyb, že se ihned po začátku prodeje vyhoupne na první místo prodejnosti a značně rozšíří počet téměř 5 miliónů prodaných kusů, které představují úspěch předchůdců Warcraft a především Warcraft II. Ostatně vybraní testeři si mohli zkusit už v únoru multiplayerovou betaverzi hry (naše dojmy), která jen potvrdila, že nás čeká opravdová lahůdka. Začátek července si tedy vyznačte do kalendáře a nezapomeňte, že u nás tato hra vyjde kompletně v češtině (info).

zdroj: ToTheGame

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.