Vyhlášení vítěze exkluzivní 20th Anniversary verze konzole PlayStation 4
zdroj: Archiv
Téma

Vyhlášení vítěze exkluzivní 20th Anniversary verze konzole PlayStation 4

23. 12. 2014 12:45 | autor: Redakce Games.cz |

Oslavy 20. výročí od zahájení prodeje konzole PlayStation v Japonsku nikomu neunikly. Sony si pozornost zajistila oznámením kusově velmi omezené výroční edice konzole PlayStation 4, tematicky stylizované do šedých barev původního PSX. Nejenom fanoušci PlayStation zatoužili mít výroční PS4 doma, ale získat ji rozhodně nebylo jednoduché, protože zájem zjevně výrazně převýšil nabídku. Ve spolupráci se Sony jsme však jednomu z vás umožnili výroční edici konzole získat v soutěži. Stačilo odpovědět na několik jednoduchých otázek a doufat, že se na vás usměje štěstí. 

Soutěž o 20th Anniversary verzi konzole PlayStation 4 měla původně trvat do pondělí, nakonec jsme ji nechali běžet ještě o den déle. Do soutěže se zapojilo přes šest a půl tisíce zájemců, čili si dokážete představit, jakou odpovědnost jsme cítili, když jsme měli z tohoto množství vylosovat jen jednoho jediného výherce.

Ale takový už je život, který svou příjemnější a hezčí tvář tentokrát ukázal Jardovi Svobodovi (jméno hádáme z mailové adresy). Výherce jsme mailem upozornili, a pokud následující řádky čte, prosíme ho, aby svou adresu poslal co nejdříve, abychom mu mohli PS4 v nejbližším možném termínu poslat.

Výherci samozřejmě gratulujeme (a zároveň mu sami závidíme), ostatním děkujeme za účast v soutěži. Třeba se na vás usměje štěstí někdy příště v jiné soutěži. Níže ještě pro jistotu uvádíme správné odpovědi na zadané otázky.

Otázky & odpovědi

Kdy se první konzole PlayStation začala prodávat v Evropě? - 29. září 1995

Jakému slavnému japonskému vývojáři se přezdívá "otec PlayStationu"? - Ken Kutaragi

Kolik se celkově prodalo kusů prvního PlayStationu (všechny modely)? - 102 milionů

Kolik kusů 20th Anniversary verze PS4 Sony vyrobila? - 12 300

Nejnovější články