Vyberte nejlepší videa v machinima soutěži Saxxy Awards od Valve
zdroj: tisková zpráva

Vyberte nejlepší videa v machinima soutěži Saxxy Awards od Valve

13. 11. 2015 19:30 | Téma | autor: Adam Homola |

Každoroční soutěž o nejlepší filmečky vytvořené s pomocí Source Filmmaker je zase tady: Saxxy Awards 2015. Přihlašování příspěvků skončilo před pár dny a Valve spustili hlasování, které poběží až do 16. listopadu. Na vás tedy je se na všechna videa podívat a dát hlasy těm, které jsou podle vás nejlepší ve svých kategoriích.

Kategorií je letos šest: nejlepší drama, nejlepší komedie, nejlepší akce, nejlepší kraťas, nejlepší dlouhé video a nejlepší video vůbec. Videa ve všech kategoriích kromě kraťasů a dlouhých videí jsou dlouhá maximálně tři minuty. Kraťasy se musí vměstnat do jedné minuty a dlouhá videa mají k dispozici minut pět.

Soutěžící museli k tvorbě videí použít Source Filmmaker, ale nebylo zakázáno finální render prohnat ještě dodatečným softwarem pro lepší efekty. Valve poskytla všem účastníkům své značky pro volné použití, proto najdete ve výběru spoustu videí třeba ze světa Team Fortress 2. Pokud byste se chtěli účastnit soutěže s videem třeba z Warcraftu, museli byste si už vyjednat povolení od Blizzardu.

Vítězové všech kategorií dostanou sošku Saxxy award do Team Fortress 2, ale vítěz nejlepšího videa vůbec dostane speciální odměnu: let do Seattlu a prohlídku kanceláří Valve. Stránku se všemi videi, přihlášenými do letošních Saxxy Awards, najdete tady. Je potřeba se jen přihlásit na váš účet na Steamu a můžete vesele koukat a hlasovat.

Nejnovější články