zavřít

Velký update pro Diablo III: Reaper of Souls přidá nové oblasti a předměty

PlayStation 4 Xbox One

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Diablo III to na PlayStation 4 a Xbox One sluší (viz recenze) a díky updatu 2.1.0 mají majitelé hry další důvod k radosti. Update do hry přidává spoustu obsahu včetně nových lokací a předmětů, o které jde až na prvním místě. Novinky o obsahu updatu se dozvíte z nové obrazovky „What's New,“ ale skákat do stropu budou hráči pravděpodobně z jiných novinek.

Třeba z nové lokace Cesspools. Můžete na ni narazit při potulování se Nephalem a Greater Rifty a původně šlo o stoky ve Westmarchi. Nyní tyto náhodně generované prostory nabídnou prohnilé kulisy k objevování nových pokladů a samozřejmě zabíjení potvor, z nichž mohou vypadávat další poklady. Protože pokladů není nikdy dost.

Další poklady najdete nepřekvapivě ve Vaultu. Jde o nový portál, který se může náhodně objevit po zabití Treasure Goblina a zavede vás do říše známé jako Vault, kde jsou... poklady! Lup! Kořist! A také nejnovější boss, Baronka Greed. Portály do Vault se ale objeví jen v Adventure módu a nenarazíte na ně při procházení Nephalem a Greater Riftů.

Greater Rift je nový typ časově omezeného Nephalem Riftu, který má nekonečné množství úrovní, přičemž každá další úroveň je těžší než předchozí. Za dokončení dostanou hráči na výběr mezi vylepšením Legendary Gemu, nebo vstupem do další úrovně. Do Greater Riftu se dostanete z Adventure módu. A pokud se ptáte co je Legendary Gem, vezte, že jde o drahý kámen, který vám může vypadnout ve Vaultu a Grater Riftu. Když jej vrazíte (socket) do prstenu nebo amuletu, přičaruje vám „mocné schopnosti.“

V neposlední řadě update přináší Ramaladni's Gift, což je legendární předmět, který zbrani bez socketu jeden přidá. Gift pak sice zmizí, ale zůstane vám cenný socket. Nutno ale dodat, že Ramaladni's Gift padá náhodně a v celé hře. K jeho získání je tak třeba štěstí a trpělivosti. Podrobnější informace o updatu najdete na Battle.netu.

Tagy: Diablo (série) akční fantasy

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.