zavřít

Uzavřená beta Gwent: The Witcher Card Game se s vydáním Nilfgaardu blíží ke konci

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Uzavřená beta Gwent: The Witcher Card Game se blíží ke konci, po němž přijde otevřená. Na svých stránkách to oznámili vývojáři z CD Projektu, společně s představením nové frakce, za níž budete moci hrát. Jde samozřejmě o velmi postrádaný Nilfgaard, který se v rámci své základní strategie spoléhá především na špionáž a zákeřné triky, kterými se díváte na soupeřovu ruku, upravujete pořadí karet v balíčku, nebo přetahujete na svou stranu neloajální jednotky.

Mezi jednotkami Nilfgaardu najdete třeba maršála Meno Coehorna, čaroděje Vilgefortze či rytíře Cahira. V updatu, který do bety přidává Nilfgaard vyjde i řada nových karet pro všechny stávající frakce, stejně jako neutrálních karet. V rámci vybalancování hry byla také řada karet oslabena či posílena, celý seznam změn najdete zde.

Jak už bylo řečeno, uzavřená beta se blíží ke konci a společně s ním přijde vyresetování všech hráčských účtů. Pokud už jste do hry vrazili nějaký ten peníz, nebojte se, v rámci otevřené bety dostanete kompenzaci a vlastně byste neměli o nic přijít, krom faktu, že si budete muset vše poskládat znovu (a teoreticky vám nemusí vypadnout stejné karty).

Za každý Card Keg, který jste si koupili za reálné peníze, dostanete v otevřené betě neotevřený Card Keg. Stejně tak od 5. úrovně dostanete za každých pět dosažených úrovní dva Kegy. Stejně tak za každý dosažený rank dostanete dva Kegy. Zachované zůstanou i sezónní odměny a další bonusové karty. Sice přijdete o všechny posbírané karty, ale zas na vás čeká spousta otevírání a to je, jak všichni víme, nemalá součást celé zábavy.

Pokud jste si podali přihlášku do otevřené bety, do konce tohoto týdne byste měli dostat přístup, takže se můžete ještě před přechodem do otevřené bety snažit něco si vydělat, abyste měli snazší start. Kdy přesně ke spuštění otevřené bety dojde zatím CD Projekt nesdělil.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy karetní E3 2016

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.