Balíček tří nových multiplayer map pro Halo: Reach vyjde v březnu za cenu 800 MS bodů, přinese nové achievementy a prohlédnout si jej můžete na videu a prvních obrázcích (ty po rozkliku). Detailnější popis map najdete po rozkliku, tady jen ve stručnosti uveďme, že se bude bojovat na orbitální stanici, v supertajné vojenské základně ukryté uvnitř hustých lesů a kousek od civilního titanového dolu s rafinerií.
Condemned
Mapa je zasazena na obrovskou orbitální stanici Gamma nad planetou Reach, která před invazí kovenantů představovala důležitý komunikační uzel mezi Reach a Zemí. Během útoků kovenantů byla většina stanice zničena, pár opevněných a k boji připravených sekcí však přečkalo nejhorší a nyní se vrací do boje. Tato mapa je určena pro 6-12 hráčů a podporuje prakticky všechny herní módy včetně Team Slayer, Team Objective a Free for All.
Highlands
Přísně utajená vojenská základna určená k cvičení rekrutů se nachází v lesnaté oblasti. Odehrály se tu hlavní boje bitvy o Reach, které díky znalosti prostředí dokázali spartani využít ve svůj prospěch. Tato mapa zvyšuje podporovaný počet hráčů na 8-16 a je doporučována pro módy Big Team Battle, Team Slayer a Team Objective.
Undearthed
Tato mapa zatahuje boje s kovenanty na okraj osídlené oblasti do prostředí velkého titanového dolu s rafinérií. Vzhledem k tomu, že titan používají jednotky UNSC prakticky pro výrobu všeho od zbraní, přes brnění až po dopravní prostředky, je pro ně kontrola nad dolem klíčová, stejně jako je pro kovenanty důležité, aby lidé přístup k tomuto zdroji neměli. Unearthed je určena maximálně pro 4 hráče a doporučeny jsou módy Firefight, kupříkladu Generator defense.