zavřít

S motorkou bude v Battlefield 3 DLC End Game zábava

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ano, zábava s motorkou v BF3 DLC End Game bude, ale jen pokud nemáte (jako já) tendenci s...

Ano, zábava s motorkou v BF3 DLC End Game bude, ale jen pokud nemáte (jako já) tendenci s čímkoliv agilnějším než je tank bourat do nejbližší hory. Pro obratnější řidiče, a že jich bude, je však nový blogový příspěvek o motorkách v DLC End Game jistě zajímavý.


Asi i kvůli zběsilým honičkám v Capture the Flag byly na mapách vytvořeny skokánky, které umožní provádět nějakou tu vzdušnou akrobacii, třeba i přeskakování spolupracujících vrtulníků, jak vám ukáže video uvnitř článku. Ovšem pozor, jde o záznam z testu, ne o reálnou bojovou situací ze hry. Skokánky prý ovšem nejsou do hry nacpány násilně, musí mít logiku v rámci map.

Doporučuji si přečíst celý blogový příspěvek, protože nabízí poměrně zajímavý náhled na tvorbu a testování map. Tedy i na to, aby skoky na motorkách nevedly k vaší frustrující smrti ve chvíli, kdy při dopadu zjistíte, že to na druhou stranu soutěsky nezvládnete, případně, že na vás nečeká asfalt, ale šutry. Navíc, když budete mít za sebou spolubojovníka, neznamená to váhu navíc, takže to logicky nebude mít vliv na chování a ovládání motorky. Alespoň vám nebudou tolik ujíždět lidé od spawnu, abyste jim nekazili jízdu...

Tagy: survival dlc FPS válečná

Zdroje: Battlefield blog (oficiální)

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.