zavřít

Pokračování Horizon Zero Dawn bylo zřejmě potvrzeno pracovním inzerátem

PlayStation 4

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Všichni asi tak nějak tušíme, že se akční adventura se sympatickou zrzkou a neméně sympatickými robodinosaury po svém vřelém přijetí před dvěma lety v nějaké podobě vrátí. Guerrilla Games se k oficiálnímu oznámení zatím nemají, o existenci Horizon Zero Dawn 2 se ale už stihla prořeknout dabérka a amsterdamské studio nyní shání umělce do týmu, který tvoří „okouzlující prostředí Horizonu“.

Na oficiálních stránkách Guerrilla Games se v posledních dnech objevilo hned 15 otevřených pozic poptávajících šéfdesignéra, programátory, animátory cutscén nebo grafiky. Většina popisků je poměrně vágní a nezmiňuje konkrétní projekty – s výjimkou pozice s názvem „Technical Vegetation Artist“.

„V rámci Guerrilly máme čtyři týmy zaměřené na tvorbu okouzlujícího prostředí Horizonu. Jeden z nich se soustředí na vytváření svěží, ohromující vegetace. Tvoříme její 3D modely od píky, aby naše imerzivní světy mohly být benchmarkem pro celý průmysl,“ píše se v inzerátu.

O pokračování Horizon Zero Dawn se zmínila před půlrokem také dabérka Tatai z prvního dílu, Janina Gavankar. Ta je sice známější kvůli hlavní roli v kampani Star Wars Battlefront 2, během rozhovoru s fanynkou na Star Wars Celebration 2019 ale přišla řeč právě na titul od Guerrilla Games. „Je to boží a jen počkej, až uvidíš pokračování, umřeš. Znám nějaká tajemství, prostě z toho umřete!“

V Amsterdamu by se teoreticky mohlo pracovat i na dalším Killzone, ale v tomto případě už není moc prostoru pro odlišné interpretace – do světa Horizonu se podle všeho relativně brzy vrátíme. Horizon Zero Dawn 2 by mohl být jednou z launchových her pro nadcházející PlayStation 5, ale na druhou stranu, pokud teprve teď hledá hlavního designéra, nejspíš si na něj počkáme déle než pouhý rok.

Tagy: akční sci-fi fantasy

Zdroje: Reddit,Guerrilla Games

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.