Novinky ze světa World of Warcraft
zdroj: Archiv
Téma

Novinky ze světa World of Warcraft

21. 12. 2004 10:10 | autor: Redakce Games.cz |

Na oficiální stránce k MMORPG World of Warcraft se objevila nová sekce Under Development, ve které se můžete dozvědět, jaké přídavky hru čekají s chystanými patchi i v dlouhodobějším horizontu.

V nejbližší době do WoW přibude například nový dungeon Maraudon pro postavy s úrovní 40+, dále nové letecké trasy a další dovednosti pro herní třídy Warrior a Druid. Slíbena jsou také vylepšení v oblasti uživatelského rozhraní.

Zajímavou informací, kterou rozhodně nelze přejít bez povšimnutí, je fakt, že World of Warcraft se stal v Americe nejprodávanější PC hrou za celý listopad. I přesto, že se v tomto měsíci prodával pouze v posledním týdnu, dokázal překonat dokonce i Half-Life 2, která byla k dispozici již od 16.listopadu. Tento fakt, myslím, mluví za vše.

zdroj: Archiv V souvislosti s rostoucí oblibou hry se na virtuálních aukcích typu eBay začínají objevovat i nabídky na prodej vypiplaných postav či předmětů. Blizzardu se ale pochopitelně podobné počínaní zrovna dvakrát nelíbí - veškerý obsah hry je totiž majetkem pouze tohoto studia a podle smluvních podmínek tedy nepřipadají žádné prodeje mezi uživateli (za skutečné peníze) v úvahu. O tom, že se tím také kazí "zdravé" herní ovzduší ani nemluvě. Kdokoliv bude tedy usvědčen z podobné činnosti, tomu Blizzard zruší účty a není prý ani vyloučeno, že se závažnější případy budou řešit soudní cestou. O tom, že se studio s neférově jednajícími hráči příliš nemazlí, svědčí i fakt, že několika lidem byly nedávno zrušeny účty, protože (proti podmínkám smlouvy) používali tzv. speed hack cheat na zrychlení své postavy.

V Evropě se World of Warcraft objeví snad někdy v únoru 2005 a v souvislosti s tím, jak se toto datum blíží, vzrůstá logicky i pozornost a zájem českých hráčů. Pokud mezi ně patříte také, jistě by vám neměl uniknout tento rozhovor o českém World of Warcraft Shardu Devorian (tj. o neoficiálním WoW serveru) na VirtualLife.cz. Ještě nedávno to vypadalo, že Devorian zanikne dříve než skutečně začne, ale podle slov šéfa projektu Tassadara se něm v současnosti stále byť pomalu "dělá". Veškeré dřívější informace o World of Warcraft a jeho obsahu najdete pod tímto odkazem.

kate

Nejnovější články