zavřít

Nezávislá strategie Black Annex připomíná Syndicate

Windows MAC

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Korporátní špionáž a sabotáže, to je hlavní motiv chystané nezávislé izometrické stealth strategie Black Annex, na níž pracuje fanda devadesátkových her, Lance McDonald. Základem hry bude stealth přístup, který bude odpovídat pokoutním praktikám, ale jak vidíte z traileru (uvnitř článku), občas dojde i na nutnou přestřelku.

Hlavní by ale mělo být hackování, plížení, kradení dat. Krást ale půjdou i cizí agenti, které pak budete moci využít v dalších misích. Právě výběr agentů bude klíčový. Hráč bude muset rozdělovat svůj čas mezi agenty v misi a vlastní správu své korporace. Nutností bude mít i vyrovnaný rozpočet, protože agenti se sami nezaplatí, jejich transport na mise se nezaplatí sám a samozřejmě celá organizace a její chod se nezaplatí sama.

Cíle misí se budou lišit případně budou ozvláštněny podmínkami jako je nutné zajetí cizího agenta a nebo žádné zabití. Mise pak půjde do hry přidávat pomocí editoru a šikovných ruček komunity. Black Annex to momentálně zkouší na Steam Greenlight s tím, že by hra měla vyjít koncem roku na PC, Linux a Mac.

...

Tagy: Indie strategie stealth

Zdroje: IndieGames

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.