zavřít

MoH: Pacific Assault a The Sims 2 - kdy a za kolik v ČR?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatel Electronic Arts má na první čtvrtletí roku 2004 přichystáno několik nadějných titulů a v dnešní novince se zaměříme na to, kdy budou konkrétní hry k dostání u nás a za jakou cenu.

Mezi těmi nejočekávanějšími jistě kralují minimálně dvě, a to Medal of Honor: Pacific Assault a The Sims 2. MoH: Pacific Assault se má v ČR prodávat za 1699 Kč, přesný den vydání bude upřesněn, zatím počítáme s březnem. Hru si ale můžete na Tiscali Gameshopu předobjednat už nyní, a to za pouhých 1499 Kč. U The Sims 2 bude maloobchodní cena 1799 Kč, ale za to by měla hra vyjít v české lokalizaci. Předobjednávat si ji můžete za 1599 Kč zde.

Kromě nich by se u nás v únoru měly objevit i hry Cricket 2004 a tzv. "classic" verze starších titulů James Bond 007 Nightfire, NBA Live 2003, NHL 2003, Sim City 3000 a Tiger Woods PGA Tour 2003. Chystá se též deluxe edice úspěšného Sim City 4. Pro Playstation2 je připraveno rovněž několik novinek. Akční James Bond 007: Everything or Nothing je naplánován na 27.2. a na Tiscali Gameshopu si jej můžete předobjednat za 1799 Kč. Více o novinkách a předobjednávkách pro PS2 od všech vydavatelů najdete v této speciální sekci. Na závěr se ještě hodí diplnit, že EA podepsali s Free Radical Design smlouvu o vydání dalšího dílu úspěšné konzolové akční série TimeSplitters, kterou tím vyfoukli Eidosu. TimeSplitters 3 by však měl vyjít až v roce 2005.

zdroj: PR

ka

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.