zavřít

Manažerský simulátor království Yes, Your Grace vstupuje do bety

Windows Xbox One Switch Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Pixelartový kousek Yes, Your Grace vás pověří řízením poněkud problematického království. Tvůrci ze studia Brave At Night na něm pracují už skoro pět let, tento týden ale nejen přispěvatelé z Kickstarteru konečně dostanou šanci si osahat herní mechaniky na vlastní myšky. Zvládnete spravovat královskou pokladnici a spravedlivě její obsah rozdělit mezi své příbuzné a poddané?

Yes, Your Grace vám nasadí hermelín panovníka středověkého království Davernu, krále Eryka. Do jeho trůnního sálu každý den proudí zástupy lidí se svými žádostmi, od prostých farmářů přes rozhádané lordy až po krále sousedních zemiček. Na vás bude rozhodnout, kdo odejde s prázdnou a komu poskytnete trochu nedostatkových surovin a zlata.

Tenhle systém můžete znát už třeba ze série Reigns, Yes, Your Grace ale slibuje trochu větší komplexnost. V průběhu hraní si totiž ze své pokladnice můžete najímat třeba zkušenější generály nebo lovce, kteří vám pomohou s vyhráváním bitev či zachrání království před hladomorem. Zkrátka budete muset řešit víc než pár ukazatelů ovlivněných kartičkami.

Kromě poddaných se o vaši pozornost hlásí také tři dcerky, každá se svou vlastní hlavou a problémy. Coby hlava státu je toužíte provdat co nejvýhodněji, ale jestli se nechají, to už je jiná otázka.

Správu Davernu si budete moct vyzkoušet už v pátek 15. listopadu, přihlásit se do ní můžete skrz oficiální Discord. Brave At Heart by Yes, Your Grace chtěli po dlouhém a problematickém vývoji konečně vydat na jaře příštího roku na PC, Xbox One a Switch.

Tagy: království strategie simulator

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.