zavřít

Kingsport Cases bude generovat obsah pro každou novou hru

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zajímavý nezávislý horor se na vás připravuje pod nenápadným názvem Kingsport Cases. Budete v něm hrát detektiva, jenž připlouvá do přístavu Kingsport, aby vyřešil jeden případ, který má ale nadpřirozené pozadí. Styl hry by se měl inspirovat v lovecraftovských hororech, nicméně to nebude ten hlavní tahák Kingsport Cases.

Nejpodstatnější bude progresivní interaktivita veškerého obsahu. Podle toho, jako volby učiníte a jakými cestami se vydáte, bude hra procedurálně vytvářet další příběh. Obsah hry se bude konstantně měnit, dynamicky vyvíjet a hlavně na vás nepočká. Každé NPC bude mít svou agendu a pokud určený čas strávíte nějakou jinou činností, prostě změní polohu nebo třeba umře a hra bude zase jiná, než kdybyste jej vyzpovídali.

Hlavní složkou Kingsport Cases bude primárně a především horor. Nejzajímavějším prvkem titulu je však výše popsaný systém, který nabízí hře obrovskou znovuhratelnost. Momentálně se tenhle nezávislý titul chystá prezentovat v květnu demem, v říjnu vstoupí do betatestu a plné verze bychom se měli dočkat v lednu příštího roku. Aby se tak stalo, tvůrci se uchází o vaši přízeň i na Steam Greenlight a v květnu to zkusí na Kickstarteru.

...

Tagy: Indie horor adventura

Zdroje: Steam,PCGamesN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.