Momentálně se jedná o data získaná z 25 procent celkového množství příspěvků, protože jde o uživatele s veřejným profilem. Jde o vzorek pěti tisíc podporovatelů, což je pořád solidní číslo a nabízí zajímavý pohled na to, jak může být celková suma rozložena z hlediska státního zastoupení.
Na klíčovém grafu (jde o ten kruhový) je důležité si všimnout, že vnitřní prstenec odpovídá počtu příspěvků a vnější celkové sumě, kterou jednotlivé země daly. Nepřekvapivě tak třeba zjistíte, že na projekt přispělo více Němců, ale v celkové sumě jsou na tom podporovatelé z České republiky stejně. V přepočtu, pokud se tento poměr drží i v celkových statistikách, pak na nás (lidé z ČR) připadá dva a čtvrt milionu korun, což není vůbec špatné. Možná trochu překvapivé je, že jsme se dostali před Velkou Británii a samotní Warhorse jsou zase překvapení množstvím příspěvků ze skandinávského regionu.
To, že jsou na prvním místě v obou sférách Spojené státy, snad překvapí jen ty, kdo si myslí, že Američany přece nemůže nějaké historické RPG zajímat. Co se týče grafu počtu přispěvatelů per capita, tady už se ukazuje, že Češi jsou pro hru celkem nadšení, protože žebříčku dominují. Těžko ale z tohoto grafu usuzovat něco víc, protože jde o statistiku silně zatíženou demografickým rozčleněním státu, což má tendenci snižovat význam lidnatých států, kde se minoritní témata více „rozloží“ do společnosti a tak zapadnou.
Někoho by možná mohl překvapit nízký zájem z Ruska, ale to už je hodně specifický trh - jak co do výběru her, tak i samotného využívání Kickstarteru. V updatu Kingdom Come: Deliverance najdete ještě dva grafy věnující se zdroji z hlediska internetu, odkud přispěvatelé k projektu přišli.