zavřít

GT Academy se v ČR zúčastnilo už skoro 7 tisíc hráčů

PlayStation 3

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Letošní GT Academy je v plném proudu a podle všeho jde o úspěšnou akci. Celkem už se skrze demo Gran Turisma 6 nebo oficiální akce (u nás i na Slovensku se ještě chystají, viz informace uvnitř článku) GT Academy zúčastnilo přes šest set tisíc hráčů. V České republice šlo v době vydání tiskové zprávy o 6696 hráčů, takže už se blížíme sedmi tisícovkám.

Pokud se podíváte do online žebříčku, momentálně vede závodník z Francie, ale je jasně vidět, že nejvíce GT Academy boduje ve Španělsku. Naopak náš nejlepší hráč je až v druhé polovině druhé stovky. Kvalifikace končí v pondělí 29. července v jednu hodinu ráno a pokud byste chtěli, můžete se zkusit kvalifikovat přes veřejný závod.

Do dalšího kola GT Academy 2013 se půjde kvalifikovat v České republice ještě 2.-3. srpna na akci High Jump a na Slovensku 27.7. na Magio Beach. Tak hodně štěstí a umu všem zúčastněným a pro inspiraci si můžete ještě pustit video s dřívějšími vítězi.

...

Tagy: Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.