zavřít

GOG vrací do hry strategické klasiky Caesar, Caesar II a Emperor: Rise of the Middle Kingdom

Windows

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

Po nedávném oprášení SWAT 4 udělal GOG hráčům radost vydáním dalších klasik. Tentokrát sáhli inženýři z GOG mnohem hlouběji do historie a vytáhli tři povedené budovatelské strategie - Caesar, Caesar II a o něco novější Emperor: Rise of the Middle Kingdom. Všechny tři hry vyšly na GOG exkluzivně, tudíž je v současné chvíli nenajdete ani na Steamu, Humble Store nebo kdekoliv jinde.

Všechny tři hry jsou k mání bez DRM, stojí 5,59 euro (cca 151 Kč) a spustíte je na všech rozšířených verzích Windows – XP, Vista, 7, 8 a 10.

Nejnovější hrou z budovatelské trojice je Emperor: Rise of the Middle Kingdom, která vyšla v roce 2002. V ní vládnete Číně napříč třemi tisíci lety a vedle budování měst řešíte také různé problémy ekonomického, politického, diplomatického a vojenského charakteru. A dojde i na souboje.

3ed412240f9ce457a2011dc0c95b60ca1b97dc36ab3c2a6961948dcedf5f558e

V prvních dvou Caesarech máte zase na starosti provincii římského císařství, a je na vás, jestli odoláte dotírajícím barbarům a povznesete provincii a sebe sama na post císaře. Caesar se mohl a nejspíš stále může chlubit poměrně realistickým pojetím a historickou akurátností.

A kdyby to bylo fanouškům budovatelských strategií málo, běží GOG ještě velký několikadenní výprodej různých strategií. V akci najdete například SimCity 3000, SimCity 2000, sérii Tropico nebo třeba nedávno vydanou Urban Empire.

Tagy: strategie budovatelska oldschool

Zdroje: GOG.com

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.