Gears of War vs. Resistance Fall of Man - kdo by vyhrál?
zdroj: tisková zpráva

Gears of War vs. Resistance Fall of Man - kdo by vyhrál?

20. 11. 2006 22:22 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Gears of War si klestí cestu všelijakými žebříčky a velmi dobře se zabydlel na Xbox Live, ale netrvalo dlouho a narazil na odpor.

Resistance: Fall of Man zdroj: tisková zpráva Resp. na Resistance: Fall of Man, jeden z vlajkových titulů Playstation 3. Kořením každé války jsou duely a když se ještě ke všemu jedná o jakýsi dogfight v rámci žánru, vždycky se najde spousta důvodů k porovnávání. Redaktoři herního magazínu GameDaily tak vlastnosti obou titulů podrobili intenzivnímu zkoumání.

V singleplayeru to bylo hodně vyrovnané a rozhodnutí se nepřiklonilo na žádnou ze soutěžících stran, ovšem co se týče příběhu, tady prý přehnaně zjednodušující a povrchní Gears of War nestačil držet krok s vypiplanou mytologií kolem Resistance. Hra v očích kolegů zvítězila i v multiplayerovém klání, navzdory tomu, že nenabízí možnost kooperativy. Nebylo to zas až takové překvapení, protože o online možnostech Resistance se už předem vyprávěly opravdové pohádky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva V ovládání opět obě hry excelovaly a nic si nedarovaly. Další remíza, což je nanejvýš potěšitelné pro hráče, kteří se ještě pořádně nesžili se svým joypadem. Ve výzbroji vyhrává Resistance - speciální bublinové granáty a likvidace zdí prý dokázaly převážit i oblíbenou motorovou pilu z Gears of War. Konkurence však dohání Resistance v grafickém zpracování. Opět se dokazuje, že Gears of War jsou zřejmě nejlépe vypadající hrou současnosti.

Tak co, počítali jste poctivě body na obou stranách? A co vám vyšlo? Redaktoři na GameDaily nakonec vítězství přiřkli Resistance, ale jedním dechem dodali, že to bylo o pověstný vlásek a že majitelům PS3 minimálně doporučují navštívit nějakého kamaráda s Xboxem 360, aby se mohli podívat o co přicházejí. Tak či onak to znamená, že majitelé obou platforem mohou zažít velmi akční podzim. A to je fajn.
zdroj: GameDaily

Nejnovější články