Gears of War film obestírají problémy a nejasnosti
zdroj: tisková zpráva

Gears of War film obestírají problémy a nejasnosti

17. 6. 2011 14:14 | Téma | autor: levis |

Cliff Bleszinski připustil, že s filmovou adaptací Gears of War to momentálně nevypadá nejlépe. "Je to vývojářské peklo a nikdo neví, jak to dopadne. Ale pamatujte na to, že i Peterovi Jacksonovi trvalo několik let, než udělal Pána prstenů," připomněl Bleszinski v rozhovoru s Gamefrontem. Zbytek rozhovoru se točí okolo toho, jak zvláštně funguje Hollywood a že dnes pořádně nikdo neví, kdo na čem ohledně filmu pracuje, co ještě platí a co už je passé atd.

Bleszinski nicméně doufá, že vydání Gears of War 3 by filmu mohlo pomoci obnovit zájem producentů. A samozřejmě: "Radši bych měl film, který bude odpovídat kánonu Gears of War, než film, co bude stát za starou belu. Dokonce bych radši vůbec neměl žádný film, než aby stál za starou belu!"

O filmu ze série Gears jsme toho v posledních měsících jinak slyšeli hodně: jak by se měl hlavní protagonista podobat herci Cliveu Owenovi, jak produkce vyhodila nasmlouvaného režiséra Lena Wisemana, jak se musel snížit rozpočet o sto milionů dolarů, či jak má atmosférou připomínat District 9. Tipli bychom si, že skoro nic z toho už dnes zase neplatí.

Nejnovější články