zavřít

Arma 3 vás nechá osahat a modovat svou alfa verzi

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste skalními fanoušky série Arma, určitě vás bude zajímat tohle oznámení z Bohemia Interactive.

5. března totiž dostanete všichni možnost vyzkoušet si alfa verzi Arma 3 – tedy pokud si na Steamu koupíte Arma 3 Alpha edici hry a nebo Arma 3 Digital Deluxe Edition. Ke stažení bude na Steamu a k dispozici všem potenciálním zákazníkům. V alfě najdete část sandboxového obsahu a bude dostávat pravidelné updaty až do vydání bety, která se čeká v druhém čtvrtletí roku. Plná verze hry by dle Bohemia Interactive měla vyjít ve třetím kvartálu.


V alfa verzi budou k dispozici čtyři mise, každá zaměřená na jiný typ vojenství – pěchota, vozidla, potápění a vrtulník. Bude zde omezený set zbraní, vozidel a dva multiplayerové scénáře. A aby toho nebylo málo, bude zde editor misí a podpora modů. Vše se pak bude odehrávat na ostrovu Stratis, který má dvacetikilometrovou plochu a nachází se kousek od hlavního ostrova, kde se bude odehrávat většina operací v plné hře.

14. března bude vydána Alpha Lite, což bude alfa verze bez modderské podpory a multiplayeru, do níž se půjde dostat na pozvání od majitelů plné verze alfy. Bude fungovat do 15. června a samozřejmě vám nezajistí plnou hru (ale když vás sem někdo pozve, máte to zadarmo).

Co se týče oněch dvou edicí, za které získáte přístup do alfy, obě vám zajistí jak vstup do následné bety a samozřejmě plnou hru až vyjde. Zajímavé je, že ceny obou edic budou prý stoupat s vydáním bety a blížícím se vydáním plné hry. Součástí Deluxe edice bude i soundtrack, mapy, taktický manuál a Arma: Cold War Assault. Mimochodem kdybyste měli zájem, bude k dispozici i Arma 3 Supporter Edition za 70 eur, která bude nejnadupanější a bude obsahovat jako bonus edici Arma X, všechna budoucí DLC do Arma 3, extra medaili do diskusních fór a snad i jméno v závěrečných titulcích hry. Detaily všech edic ale najdete na oficiálních stránkách rozepsané přesněji.

Tagy: akční FPS taktická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.