Adventura City Quest je o dobrodružství venkovana ve městě
zdroj: tisková zpráva

Adventura City Quest je o dobrodružství venkovana ve městě

28. 5. 2013 15:55 | Téma | autor: Aleš Smutný |

City Quest není zrovna typická adventura. Ač je v retro hávu, který ji mylně zahrnuje do světa neškodných, milých her, dle traileru bude humor City Questu pořádně kousavý a hlavně absurdní. Celou hru strávíte objevováním nástrah velkoměsta v kůži a lacláčích venkovana, který se rozhodl dát vale polím a zkusit, jaké to v metropoli je.

Jde o klasickou point and click adventuru, která vám dá šanci hned v několika odvětvích. Kupříkladu kariéra bezdomovce vám dá šanci ochutnat odpadky! Jako stvoření noci se budete moci prodávat a bránit pasákům, v roli mafiána si založíte familii nebo budete bonzovat policii a jako politik se budete moci prodávat... ne vlastně, to už si zamluvilo jiné povolání.

Celkem zajímavě vypadá i možnost interakce skrze klasické adventurní menu. Chůze, pohled, inventář, to není nic zvláštního. Dotyk už tak častý není a použití úst i z narážek autorů bude sloužit k mnoha, opravdu mnoha funkcím.

Právě tohle dvoučlenné autorské duo ale zatím marně hledá potřebnou podporu na Kickstarteru a Greenlightu. Zvláště u Kickstarteru zarazí, že chtějí jen osm tisíc dolarů a stále není vybráno. Pokud byste měli zájem o investici a nevíte, zda vás bude tahle poněkud bizarní věc bavit, zkuste demo.

...

Nejnovější články