Producent hardcore RPG Lords of the Fallen vysvětluje pravidla přežití
zdroj: Archiv

Producent hardcore RPG Lords of the Fallen vysvětluje pravidla přežití

4. 8. 2014 22:27 | Rozhovor | autor: Redakce Games.cz |

Akční RPG Lords of the Fallen se dlouhodobě prezentuje jako hardcore záležitost, která se s hráčem nebude mazlit, a klidně jej nechá rotovat v kole neustálé smrti až do chvíle, kdy pochopí pravidla boje. Samozřejmě se tedy nabízí srovnání s Dark Souls sérií, ale vývojáři z týmu CI Games přeci jenom nevytváří klon úspěšných japonských her, jak se dozvíte v následujícím rozhovoru přímo z úst producenta Lords of the Fallen Tomasze Gopa.

Proklamovaná náročnost hry navíc nemá být frustrující a samoúčelná, protože ji vývojáři prokládají třeba vydatnou porci vandrování po lokacích a objevování alternativních cest či skrytých zákoutí. Klidně se tak může stát, že se dostanete do lokace, na jejíž osazenstvo zkrátka nemáte, což vám snad dojde po prvních několika smrtích. A nezapomnělo se ani na příběh, přestože první housle hrát nebude, jak Tomasz Gop naznačuje. Jeho tvrzení si všichni ověříme na konci letošního října, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.

zdroj: Vlastní

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články