zavřít

E3 2012 rozhovor: singl v Borderlands 2 nebude jen formalita

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Rozhovor autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli něco vývojáři z Gearboxu v souvislosti s Borderlands 2 zmiňují opravdu často, je to v porovnání s prvním dílem příběh a obecně hraní bez dalších kamarádů v kooperaci. Jasně, Borderlands 2 podporuje kooperaci a oproti jedničce ještě rozšiřuje možnosti tohoto herního módu (viz vozítka pro čtyři hráče), ale tvůrci si také uvědomili, že spousta lidí (prý nejméně polovina z nich) chce hrát o samotě a potřebují k tomu příběh a mise se zajímavou náplní.

Borderlands 2 je na to konto mnohem méně generických úkolů typu "najdi a přines" a mnohem více příběhu a postav. Jednoduše řečeno slovy art direktora hry Jeramy Cookea, v Borderlands 1 se tvůrci hráčům snažili do hlavy vtlouct, že zábavné je hrát hlavně v kooperaci, zatímco v Borderlands 2 se jim snaží říci, že zábavný je i singleplayer. Pokud vás Borderlands 2 zajímá a chcete se dozvědět, jaké další cíle a mety tvůrci z Gearboxu při vývoji překonávali, tak si po rozkliku pusťte náš videorozhovor se zmíněným vývojářem.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.