zavřít

Žánrově čistá stealth hra Volume vyjde v polovině srpna

PlayStation 4 Windows VITA

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Volume, inspirovaná stealth pasážemi v Metal Gear Solid hrách, se pokusí posunout žánr kupředu už 18. srpna letošního roku. Datum vydání oznámili vývojáři prostřednictvím nového traileru, který navíc slibuje, že hra vyjde v polovině srpna zároveň pro PC, PlayStation 4 a PS Vita.

"Netrpělivě jsme čekali, až vám budeme moct datum vydání oznámit. Teď už tedy víte, kdy hra vyjde, zatímco my horečnatě pracujeme na odstranění všech bugů a na finálním doladění posledních detailů hry," napsal do komentáře pod trailer na YouTube Mike Bithell.

Bithell se proslavil především hrou Thomas Was Alone, takže má co překonávat. Volume však zatím vypadá natolik dobře, že to snad nebude problém. Připomeňme, že ve hře nemá být žádná klasická akce a stealth bude naprosto klíčový prvek.

Mike Bithell také sází na hráčskou komunitu, která by se měla v ideálním případě chopit úrovní a začít je rozšiřovat, předělávat a vytvářet nové. Volume by tak mohla časem narůst do mnohem větší hry, než s jakou se 18. srpna potkáme.

Tagy: Indie stealth 3D

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.