zavřít

Walking Dead se blíží k finále, čtvrtá epizoda volá

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vyznavači Chodící smrti mají na krku v pořadí již čtvrtou epizodu videoherní adaptace od lidí z TellTale, která se od předchozích třech liší tím, že její scénář má na svědomí Gary Whitta, kdysi šéfredaktor PC Gameru, dnes hlavně scénárista (The Book of Eli). Jak vám asi dojde z traileru, Leeho parta se po řadě hororových zážitků a nemalém počtu náročných a bolestivých rozhodnutí přesouvá vlakem do Savannah s nadějí, že zde bude trošku klidněji, aby mohli nasednout na loď a odplout do bezpečí. Opak je však pravdou a všechny čeká ještě větší palba hrůzy a problémů se zombíky, než kdykoli předtím. A nejenom se zombíky...

V Savannah se totiž děje něco moc divného, tajemného, nebezpečného… Čtvrtá epizoda dle Whitty uvede na scénu nové postavy a obsahuje prozatím největší množství rozhodnutí, která by hráče měla dost štvát a bolet ho – pokud tvůrci udělali svou práci správně.

A když už jsme u těch voleb, tak se mrkněte na tuhle stránku, kde TellTale uvádí statistiky hráčských rozhodnutí v důležitých situacích. Zatím jsou k dispozici jen statistiky z první epizody, další určitě přibudou. Stejně tak přibude ještě závěrečná, pátá, epizoda první série, po jejímž vydání se od nás dočkáte recenze celé úvodní sezóny – jak jsme to anoncovali už v recenzi úvodní epizody.

Tagy: zombie horor akční adventura

Zdroje: EU PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.