zavřít

Vyzkoušejte demo Dishonored 2 - nabízí tři mise za obě dvě postavy

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nejen že je Dishonored 2 podle Lukáše výborná hra (viz recenze), podle redakce Games je to také jedna z nejlepších akčních her a vůbec nejlepších her obecně za minulý rok. Pokud jste tak tenhle skvost z jakéhokoliv důvodu ještě nehráli, má pro vás Bethesda připravený trial – tedy klasické demo. To bude dostupné na všech třech platformách už od zítřka.

V demoverzi si budete moct zahrát první tři mise z kampaně a podobně jako v plné hře, i v demu si budete moct vybrat, zda chcete nepřátele pacifikovat v kůži Corva či Emily. Oba dva znáte z prvního dílu, ale tehdy jste mohli po unikátním světě pobíhat jen za Corva, což se tentokrát změnilo a nabízí se i stylem odlišná Emily.

První tři mise (A Long Day in Dunwall, Edge of the World, The Good Doctor) se mohou zdát na první pohled jako málo, ale ve skutečnosti vás mohou zabavit na spoustu hodin. Dishonored 2 vás podobně jako první díl nijak zvlášť neomezuje v tom, jak mise řešit. Klidně můžete za Corva hrát mise pořád dokola a zkoušet nové věci, načež se přepnete na Emily a hrajete zase jiným způsobem a s novými schopnostmi. V plné hře je celkem devět misí a pokud nepatříte mezi speedrunnery, může vám hra díky skvělé znovuhratelnosti vydržet i desítky hodin.

Na PC si můžete demo stáhnout ze stránky hry na Steamu, zatímco na konzolích z příslušných stránek na PSN a Xbox Marketplace. Pokud si pak na základě dema rozhodnete (na stejném účtu) zakoupit plnou hru, zůstane vám veškerý dosažený postup i uložené pozice a budete moct v hraní plné verze plynule pokračovat tam, kde jste v demu skončili.

Další pozitivní, byť podstatně méně překvapivou zprávou je fakt, že vývojáři z Arkane Studios hru nenechávají ležet ladem a pořád se ni starají. Důkazem toho je update z druhé poloviny března, který Dishonored 2 posunul zase o kus dál ke skvěle odladěné hře. Ne snad že by hru při vydání potopily technické problémy, ale ideální to také nebylo a na technické stránce (optimalizace + bugy) rozhodně bylo co zlepšovat.

Od toho tu ale jsou už tři velké udpaty s hromadou oprav. Například ten poslední se zaměřil na optimalizaci uživatelského rozhraní, přidal možnost skrýt menu pro rychlý výběr a opravil desítky menších či větších bugů a nedodělků, které se v předchozích updatech nestihlo vychytat.

Shodou okolností je teď také Dishonored 2 na Steamu v 50% slevové akci, kdy můžete hru koupit za 30 eur). Slevová akce potrvá až do 11. dubna, tudíž si můžete třeba během víkendu v klidu zahrát demo a rozhodnout se, zda se vám chce do hry investovat. Minimálně za nás můžete hru určitě doporučit a kdybyste snad i po dohrání prvních tří úrovní váhali, zkuste si přečíst Lukášovu recenzi.

Tagy: stealth fantasy steampunk FPS

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered,Bethesda.net

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.