zavřít

Vývojáři rozšiřují taktické možnosti Escape from Tarkov a na letošek chystají uzavřenou betu

Windows MAC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Realisticky se tvářící online střílečka Escape from Tarkov je zatím pořád stále ve vývoji. Na letošní rok se plánuje uzavřená betaverze, ale než se k ní vývojáři ze studia Battlestate Games propracují, čeká hru několik výrazných změn. Jednou z těch větších je aktuální rozšíření taktických možností na mapě, konkrétně v kontextu Customs lokací.

Customs teď nabízí nový způsob, jak se dostat přes řeku a těšit se můžete také na rozšířenou továrnu. K tomu připravili vývojáři ještě několik skrytých i viditelných cest a přidali několik míst kde se objevuje loot a kde se oživují hráči.

Ve výsledku by tak měla být mapa o fous náročnější, a především by měla nabízet lepší taktické možnosti. Všechno se bude samozřejmě ještě ladit jak na základě interních playtestů, tak následně na základě nadcházející uzavřené bety. Do ní se můžete přihlásit na oficiálním webu hry.

Escape from Tarkov

Zájemci si mohou přístup do bety zaplatit zakoupením některého z předobjednávkových balíčků a ti největší fanoušci mohou sáhnout do peněženky pro 110 eur, za které máte garantovaný okamžitý přístup do aktuální alfa verze hry.

Vedle možnosti zaplacení přístupu do bety lze vývojářům také na domovské stránce hry jen dát váš email a doufat, že vás do bety vyberou. Battlestate Games vydali také několik nových obrázků z aktuální verze Escape from Tarkov, na které se můžete podívat v galerii na kartě hry.

Tagy: online akční mmo FPS first person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.