zavřít

Vychází strategie Urban Empire, ve které jde o územní plány i politiku

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Politikaření, stavění, budování a zase to politikaření si můžete od dnešního dne vyzkoušet v nové strategii Urban Empire. Tu mají, z pozice vydavatele, na svědomí tvůrci Tropica Kalypso Games a místo na karibský ostrov vás zavedou do fiktivní země Swarelia. Tam si v roli starosty založíte malé město s cílem vybudovat úspěšnou metropoli.

Urban Empire ale není klasická budovatelská strategie. Namísto „city builder“ ji tvůrci ze studia Reborn Interactive klasifikují jako „city ruler“ a byť dojde i na stavění, vaší hlavní činností bude politika a vládnutí.

Ve hře tak budete mít vliv jak na fyzický ráz krajiny a města, tak na celý politický a sociální profil budoucí metropole. Na začátku hry si vyberete jednu za čtyř rodin, přičemž každá má své zásady, talenty a specializace a s ní se budete muset pokusit vládnout městu od roku 1820 až do současnosti.

Dvě stě let je dlouhá doba a vaším cílem by mělo být udržet se u moci, pokud možno až do roku 2020. Ne všichni s vámi ale budou chtít spolupracovat, a hlavně konkurenční politické strany se vám budou snažit podrazit nohy.

Nicméně pokud vydržíte a odoláte, budete mít vliv nejen na infrastrukturu a ekonomiku města, ale také na práva lidí, zákony, technologický vývoj a vůbec celou kulturní identitu vašeho království. Hru si budete moci koupit třeba na Steamu.

Tagy: strategie historická budovatelska izometrické realtime

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.