zavřít

Videopreview Watch Dogs poodhaluje nové detaily o hře

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360

ROZHOVOR - Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli se některá z her, primárně určených pro další generaci konzolí, profiluje v poměrně jasných a zajímavých obrysech, je to Watch Dogs – sandboxová akce z Chicaga, která se tematicky opírá o současnost/budoucnost zakotvenou v hyperkonektivitě a z toho plynoucí ztrátě soukromí. S vývojáři Watch Dogs jsme si o hře povídali už na loňské E3 a zřejmě všichni jste viděli dvojici videí přímo ze hry. Neznamená to ovšem, že o hře víme úplně všechno, naopak si myslím, že toho více nevíme, než víme.

Následující videopreview (sledujte v článku) sice nenabízí nové záběry ze hry, ale dozvíte se v něm přímo od vývojářů, jak se vlastně Aiden Pierce stal kontroverzním ochráncem veřejného pořádku, kde se vzala ta jeho obsese v kontrolování ostatních lidí okolo něj, ale také vám vývojáři vysvětlí, proč děj hry zasadili zrovna do Chicaga, když v jejich Montrealu by to šlo vlastně bez problémů také. Watch Dogs by měla vyjít už letos na podzim na novou i stávající generaci konzolí a samozřejmě i PC.

...

Tagy: stealth akční videoblog

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.