zavřít

Velvet Assassin vynechá druhou světovou na PS3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stojí za zrušením PS3 verze vzpomínkové stealth akce nepřizpůsobitelnost enginu nebo něco jiného?

Vzpomínková third-person akce Velvet Assassin je ideálním příkladem toho, jak nemá vypadat vývoj počítačové hry. Několik změn názvů, zrušení, znovuobnovení vývoje, milion odsunů, znovuoznámení jako multiplatformní titul a teď pro změnu zase zrušení plánované PS3 verze. Oficiální vyjádření se nese v tom duchu, že autoři začali coby PC vývojáři a do konzolových portů se vrhli s nadšením, které však rychle opadlo. A přizpůsobení herního enginu Xboxu360 jim zřejmě dalo zabrat natolik, že momentálně radši tvrdí, že jejich engine "PS3 nepodporuje".


Nabízí se však ještě jiná alternativa: že každá konzole si vyžádá určitý díl přizpůsobení, museli Replay moc dobře tušit. Vzhledem k nedávnému sloučení Southpeak a Gamecock je tak pravděpodobnější, že vydavatel na autory začal vyvíjet větší tlak, aby tu svoji hru co nejrychleji dokončili a po pěti letech odkladů už také konečně vydali.

Velvet Assassin vyjde nejdříve začátkem příštího roku pro PC a Xbox360 - více v dalších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Zlé válečné časy z Velvet Assassin  [10.8.2008 16:16 - levis]
Po špičkách v nočním ghettu Velvet Assassin  [20.6.2008 18:18 - levis]
Tajné úkoly ze špionážní akce Velvet Assassin  [12.2.2008 17:17 - levis]
zdroj: PSU, GP

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.