V novém DLC pro Anno 2205 stavíte vesmírnou stanici na oběžné dráze Země
zdroj: Archiv

V novém DLC pro Anno 2205 stavíte vesmírnou stanici na oběžné dráze Země

21. 7. 2016 12:54 | Preview | autor: Adam Homola |

Po tundře a jiných nových prvcích přidali tvůrci do strategie Anno 2205 možnost budovat vesmírnou stanici na oběžné dráze Země. Nejdříve ale musíte své občany na cestu do vesmíru připravit s pomocí několika nových budov. Z nich vyprodukujete tři typy astronautů, kteří odpovídají třem rozdílným aspektům vaší budoucí vesmírné stanice: biolog, fyzik, inženýr.

Vaším hlavním úkolem je vybudovat a hlavně udržovat modulární vesmírnou stanici. Než se ale dostanete k velkým stanicím, které na vás vykukují z obrázků a traileru, začnete zbudováním jednoho hlavního modulu.

Z něj si můžete postupně odemknout až dvanáct různých typů jiných modulů, které pak můžete stavět, upravovat a optimalizovat pro bezproblémový chod celé stanice. Společně s růstem stanice vám bude růst i dodatečná expertíza, kterou pak můžete využít na odemknutí nových bonusových efektů pro jiné regiony.

zdroj: Archiv

DLC Anno 2205: Orbit je dostupné za cenu 12 euro. Cenu nemusíte řešit v případě, že jste si v minulosti pořídili season pass. Pak si můžete Orbit jednoduše stáhnout a začít hrát. Vedle Orbitu vydali tvůrci i bezplatný patch, dostupný pro všechny hráče. Ten do hry přidává například podporu pro achievementy na Steamu, sérii tematických letních událostí a několik dalších drobností.

Nejnovější články