zavřít

V další Elusive Target misi pro Hitmana musíte zlikvidovat Richarda M. Foremana

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vývojáři z IO Interactive pokračují s obsahovým vylepšováním Hitmana i po „dokončení“ první sezóny (recenze). Tentokrát má podobu dalšího ze série Elusive Target s názvem The Chameleon, ve kterém se po vás chce nejen splnění dvou úkolů, ale zároveň také dodržení určitých podmínek.

Ruce budete mít svázané víc než kdy jindy, ale za celou první sezónu byste už měli být dostatečně zkušení a kreativní, abyste si s novou výzvou poradili. Jen pro pořádek je potřeba dodat, že k přístupu do The Chameleon musíte vlastnit pátou epizodu (Colorado).

The Chameleon vás postaví před úkol eliminovat Richarda M. Foremana a získat cenné dokumenty. Foreman je zkušený herec a umí se „převtělit“ do jiných rolí, konkrétně do Charlese Vanderblathea. Háčkem je, že Foremana musíte zneškodnit tak, aby to vypadalo jako nehoda - například jako pád z výšky nebo utonutí.

Další podmínkou je, že ho nesmíte v žádném případě zabít pomocí jakýchkoliv výbušnin. K tomu všemu musíte počítat také s už tradičními podmínkami, které jsou platné pro všechny Elusive Target mise: cíl je na místě jen jednou, a jen po určitou dobu. Pokud ho nestihnete zabít, nebudete mít druhou příležitost. Na tu můžete zapomenout i v případě, kdy během mise zemřete nebo svůj cíl vyplašíte. Nebo pokud ho zabijete nepovoleným způsobem.

Foreman se neobjeví v Instinct módu, ani na minimapě a vývojáři jeho lokaci jen naznačí. Cíl si tak musíte poctivě najít a všechno hezky sami naplánovat, protože šanci máte jen jednu. mise The Chameleon je aktuálně dostupná pro všechny verze hry (PC, PlayStation 4, Xbox One) a vývojáři ji stáhnout ve dvě odpoledne 20. ledna.

„The clock is ticking 47. Good luck.“

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  799 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1079 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.