zavřít

Tvůrci Kingdom Come přidali dvě nové Kickstarter mety

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

České RPG Kingdom Come: Deliverance se v současné chvíli na Kickstarteru pohybuje kolem 660 tisíc vybraných liber a do konce kampaně zbývá ještě 13 dnů. Aby se k tomu miliónu liber vyškrábali nebo ho možná i překonali, oznámili Warhorse dva nové stretch goaly.

První nový stretch goal jsou šermířské herní lekce a video, které popisuje bojové techniky. Pokud se podaří autorům vybrat 800 tisíc liber, bude ve hře regulérní trénink šermířství, kdy vám NPC vysvětlí jednotlivé pohyby. Zároveň bude ve hře dostupné instruktážní video, které pokryje základní bojové techniky se středověkými zbraněmi. Video ale nebude pro všechny - pouze pro backery, kteří na hru přispěli alespoň 25 liber a dosahují tak úroveň Knight.

Druhým novým stretch goalem, který se do hry dostane po dosažení hranice 900 tisíc liber, jsou turnaje: “Na inovativní souboje v Kingdom Come: Deliverance jsme hrdí. A i když je naše hra hlavně příběhová, její bojové mechaniky mají hloubku pro hráče, kteří budou mít zájem své schopnosti neustále vylepšovat. Právě proto vám chceme dát šanci si souboje pořádně vyzkoušet. Pokud dosáhneme tohoto stretch goalu, přidáme speciální Tournament mód, ve kterém můžete vybavit dle libosti, vybrat si jednoho nebo více oponentů a utkat se s nimi ve středověkém turnaji podle autentických pravidel,” píše se v updatu na Kickstarteru.

Turnaje budou mít několik módů a podle slov tvůrců je můžete využít jako trénink nebo i pro vychloubání se před přáteli. Tolik tedy k nových stretch goalům. U milionové hranice je pořád “coming soon?”, ale dá se očekávat, že jak se bude Kickstarter blížit ke konci, frekvence přihazování se bude zase zrychlovat. Nakonec by se Warhorse přes ten milion dostat mohli. Co byste si přáli jako stretch goal v případě, že by se podařilo vybrat milion liber?

Tagy: Indie akční RPG historická Kickstarter

Zdroje: Kickstarter,Kingdom Come

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.