Toussaint z datadisku Krev a víno pro Zaklínače 3 bude větší než celé Skellige
zdroj: Archiv

Toussaint z datadisku Krev a víno pro Zaklínače 3 bude větší než celé Skellige

28. 4. 2016 16:25 | Preview | autor: Honza Konfršt |

Interview se dvojicí vývojářů z týmu CD Projekt Red odhalilo zajímavé informace o datadisku Krev a víno pro Zaklínače 3. V rozhovoru se kupříkladu dozvíte, že nově představená lokace, kde se bude děj rozšíření odehrávat, Toussaint, bude rozlohou veliká zhruba jako všechny ostrovy oblasti Skellige dohromady.

Rozhovor pro německý Gamestar na Redditu jeden z fanoušků přeložil do angličtiny. Můžete se tak dočíst o tom, že vývojáři neplánují remastery žádného z předešlých dvou dílů série a stejně tak nepřemýšlí ani o zkompletované edici všech dosavadních dílů. Na druhou stranu ale CD Projekt uvažuje nad GOTY edicí třetího dílu, která by obsahovala všechny updaty a DLC a především oba placené datadisky. 

Co se týče právě rozšíření Krev a víno,to nejen, že přinese velkou oblast, ale také vylepšenou grafiku. Některá vizuální vylepšení bys prý mohla zpětně objevit i v základní hře, ale tvůrčí tým tuto možnost ještě řeší. Milovníky místních kartiček pak potěší, že nově bude k dostání tématický balíček Skellige.

Zatím není stanovené datum vydání, mělo by k němu přijít před letošní E3, tedy do první poloviny června. Konkrétnější datum však dotazovaný designér ani PR manažer sdělit ještě nemohli a nechtěli. Důvodem je opatrnost, protože podobné veřejné sliby pak poškozují celou společnost v případě, že by se ani rámcově slíbené vydání nestihlo.

Řeč přišla i na Cyberpunk 2077 a nepřekvapivě jsme se skoro nic nedozvěděli. Je jasné, že se hry ještě dlouho nedočkáme. Ostatně, teprve dochází k náborům do programátorského týmu a zdá se, že celý projekt je stále ve fázi konceptu a preprodukci. Což ale neznamená, že by se CD Projekt nemohl na E3 vytáhnout třeba s teaserem a nebo konkrétnějšími informacemi ohledně herních prvků.

Nejnovější články