zavřít

Tahové RPG Warhammer Quest vyjde na konzole ještě tento měsíc

iPad iPhone PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Strategická RPG tahovka Warhammer Quest se pod hlavičkou vydavatele Chilled Mouse dostane na PlayStation 4 a Xbox One ještě tento měsíc. Hra vyjde pouze v digitální distribuci. Ve hře ovládáte skupinku hrdinů, s nimiž prozkoumáváte dungeony kolem hranic Říše.

Zabíjíte monstra, lootujete zbraně i brnění a s lepší výbavou postupujete dál, tak jako v každém RPGčku. Hrát můžete Jako Marauder, Wood Elf Waywatcher, Dwarf IronBreaker a Grey Wizard. Odemknout si můžete také ještě Dwarft Trollslayer, Archmage a také Warrior Priest.

Wahammer Quest nabízí také špetku adventury a strategie, byť jde v jádru o tahové RPG. Konzolová verze bude mít samozřejmě ovládání upravené gamepadům a obsahuje veškerý dříve vydaný obsah. Nejde totiž o žádnou žhavou novinku, ale o hru, která se na Steamu objevila v lednu 2015.

Vedle Steamu, kde je dostupná na Windows, Mac i Linux, najdete Warhammer Quest i na App Store.

Tagy: strategie RPG tahová warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.