zavřít

Tahové RPG Warhammer Quest vyjde na konzole ještě tento měsíc

iPad iPhone PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Strategická RPG tahovka Warhammer Quest se pod hlavičkou vydavatele Chilled Mouse dostane na PlayStation 4 a Xbox One ještě tento měsíc. Hra vyjde pouze v digitální distribuci. Ve hře ovládáte skupinku hrdinů, s nimiž prozkoumáváte dungeony kolem hranic Říše.

Zabíjíte monstra, lootujete zbraně i brnění a s lepší výbavou postupujete dál, tak jako v každém RPGčku. Hrát můžete Jako Marauder, Wood Elf Waywatcher, Dwarf IronBreaker a Grey Wizard. Odemknout si můžete také ještě Dwarft Trollslayer, Archmage a také Warrior Priest.

Wahammer Quest nabízí také špetku adventury a strategie, byť jde v jádru o tahové RPG. Konzolová verze bude mít samozřejmě ovládání upravené gamepadům a obsahuje veškerý dříve vydaný obsah. Nejde totiž o žádnou žhavou novinku, ale o hru, která se na Steamu objevila v lednu 2015.

Vedle Steamu, kde je dostupná na Windows, Mac i Linux, najdete Warhammer Quest i na App Store.

Tagy: strategie RPG tahová warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.