zavřít

Strategie Siegecraft Commander nabídne realtimové i tahové souboje

PlayStation 4 PC Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Akční strategie Siegecraft Commander vyjde 17. ledna na PC, PlayStation 4 a Xbox One a vtělíte se v ní do role velitele budujícího propojenou základnu plnou věží. Vtip je v tom, že žádná věž nemůže stát samostatně a musí být napojena „pupeční šňůrou“ na vedlejší věž. Jakmile se vám podaří zbořit věž tvořící uzel, zboří se i všechny věže na ni napojené.

Šikovným taktizováním tak můžete relativně jednoduše spustit domino efekt s nímž lze zbořit většinu nepřátelské základny. Tak jednoduchá ale celá taktika nebude. Kupříkladu váš katapult může nepřítel zlikvidovat správné umístěnou balistou. Jako v každé správně vyvážené strategii by měl i v Siegecraft Commander fungovat alespoň do jisté míry systém kámen - nůžky - papír.

Ve hře tak stavíte různé pevnosti a věže, vysíláte do boje vojáky a snažíte se bránit. PC verze Siege Commander podporuje i headsety pro virtuální realitu HTC Vive a Oculus Rift a do jisté míry také multiplayer napříč platformami. V praxi to znamená možnost soubojů PC hráčů proti hráčům na PlayStation 4, respektive proti majitelům Xbox One.

Podobně je na tom i podpora pro VR – hráči s VR mohou hrát bez problémů proti jiným lidem hrajícím na monitoru s gamepadem či klávesnicí. Zajímavé také je, že multiplayerové zápasy probíhají buď ve formě taktických tahových soubojů, nebo jako akčně pojatá realtime strategie. Zato v kampani si zahrajete pouze v realtime režimu.

Tagy: strategie akční fantasy

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.