zavřít

Strategická tahovka Heroes of Dragon Age už vyšla na iOS i Androidu

iPad iPhone Android

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Dragon Age: Inquisition je ještě daleko, ale pokud máte chuť na cokoliv, co má alespoň něco málo společného s Dragon Age, máte štěstí. Mobilní divize EA totiž vyprodukovala Heroes of Dragon Age pro mobilní platformy a hra je už venku. Jde o free to play strategickou tahovku zaměřenou na hrdiny, sbírání lootu, levelování a vylepšování skupiny hrdinů. V Heroes of Dragon Age totiž nebudete na monstra sami, ale sestavíte si celou partu, se kterou se pak vydáte vstříc štěstěně a slávě.

Ve hře nechybí vedle hrdinů i stovky monster, několik velkých bossů a také prvky inspirované kartičkovými hrami. Každá postava, včetně monster, by měla mít svoji unikátní schopnost a jakousi sestavu schopností, se kterou vám v boji zatopí, pokud se proti ní postavíte. I když Heroes of Dragon Age nevypráví svůj epický velepříběh, určité části hry se mají odehrávat v lokacích a příběhových momentech, které znáte z předchozích Dragon Age her.

Free to play model zde nenabízí nic revolučního - jednouše se můžete ke všemu dostat i normálním hraním, ale pokud vysolíte nějaký ten dolar, dostanete se k požadované věci podstatně rychleji. Klasika. Hru si můžete zdarma stáhnout na iTunes a Google Play už teď. Podle hodnocení uživatelů to zatím úplně marně nevypadá, ale osobně jsem víc zvědavý spíš na Dragon Age: Inquisition, než na další free to play variaci na známou značku...

Tagy: Dragon Age (série) strategie akční free-to-play mobilní hry taktická

Zdroje: Heroes of Dragon Age

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.