zavřít

Staňte se hrdinou v City of Heroes

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cryptic Studios oznámili novou MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) City of Heroes, která má být dokončena někdy v létě príštího roku.

City of Heroes nabídne originální komiksová dobrodružství se spoustou postaviček hrdinů, darebáků, vetřelců, kreatur, zločinců a dokonce i magorů :) Prostě komiks jak má být. City of Heroes Vám umožní hrát specializované mise a zbavovat město nejrůznejších zlých organizací a stovek pochybných existencí. Podle toho, jak úspěšně se Vám podaří dokončit každou misi, můžete pak získat energii, majetek a pověst.


Sami autoři o své hře říkají, že se nesnažili udělat jen nějakou atraktivně vypadající online hru s komiksovými hrdiny, ale že se hlavně snažíli vytvořit unikátní svět, kde se každý hráč může stát doslova svým vlastním hrdinou a dokáže ovlivňovat dění ve měste kde žije.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.