Stanete se v MMO World of Darkness lidmi, nebo upíry?
zdroj: Archiv

Stanete se v MMO World of Darkness lidmi, nebo upíry?

19. 9. 2011 13:45 | Preview | autor: levis |

Ve New Orleans, městě voodoo, proběhla o víkendu akce Grand Masquerade neboli tradiční setkání všech fanoušků World of Darkness. Letos se tam samozřejmě mluvilo také o stejnojmenném upířím MMO, které se prý pořád nachází teprve v preprodukční fázi, přestože bylo oznámeno už v roce 2006! Hrát začnete jako obyčejný člověk a bude na vás, zda jím zůstanete po celou dobu hry, nebo se přidáte na stranu upírů.

Ve světě World of Darkness lze velmi snadno zemřít, takže tohle bude stát minimálně za zvážení. V případě nouze ale vždy budete moci stáhnout svoji postavičku zpět do nebe. Pokud při hraní napácháte příliš mnoho "nelidského", přijdete o své body lidskosti a můžete být hrou otagováni k tomu, aby vás ostatní hráči i NPC automaticky napadali, neb představujete nebezpečí pro společnost. Naopak, kdo bude hrát dle pravidel, může se stát princem svého města.

Celá hra má podle autorů běžet na jediném serveru a bude se odehrávat výhradně v noci. Nahota, krev a nejrůznější šílenosti prý budou na pořadu dne. Součástí MMO budou i dynamické questy, propletené příběhy a nepovinné bokovky, samotným stylem se má hra blížit LARPu (live-action RPG). World of Darknes MMO vyjde nejdříve koncem roku 2012, reálněji ale až o rok později.

Nejnovější články