zavřít

Smršť detailů o Grand Theft Auto IV Lost and Damned

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O délce datadisku, ježdění ve formacích i ukládání misí v prostředku. + 34 OBRÁZKŮ, 2 VIDEA

Hotová smršť, cunami, exploze, erupce, tak lze zhruba popsat to, co se v posledních dnech děje okolo nadcházejícího stažitelného přídavku Grand Theft Auto IV: Lost and Damned. Z desítek stran nových informací a preview ze zahraničí jako vždy vybíráme to nejpodstatnější:

  • Délkou hry má celá epizoda zabrat zhruba třetinu (!) toho, co původní GTA IV.

  • Hl. hrdina Johnny se z řadového člena motorkářského gangu Lost, tradičních nepřátel konkurenčních Angels of Death, postupně začne propracovávat výš, zatímco skutečný vůdce skupiny Billy (Johnnyho bratr) bude na rehabilitačním, čímž se chce vyhnout pobytu v cele.

dalších přes třicet nových screenshotů najdete v galerii
  • Příběh se bude přímo prolínat s tím z původní hry, setkáte se tu opět s Nikem, Elizabetou i Playboyem X a v případě mise "Blow Your Cover" si dokonce zopakujete tentýž úkol, akorát z jiné perspektivy.

  • Mezi novými zbraněmi bude i granátomet, 9mm pistole a brokovnice s uříznutou hlavní, přičemž všechny půjde využít také v multiplayeru.

  • Datadisk přinese kýžené checkpointy uprostřed misí, takže zemřete-li během plnění některého náročného úkolu, konečně jej nebudete muset dělat celý znovu od začátku.

  • Pokud se vám podaří zničit Johnnyho první motorku, zpátky už ji nedostanete, hrdina si ale bude moci nechat poslat pro podobný model.

Grand Theft Auto IV Lost and Damned - kompilát dvou nových trailerů
  • Nově přidaných motorek si více užijete i proto, že autoři vylepšili jejich fyzikální model a doladili ježdění na nich k lepšímu.

  • Úplnou novinkou bude ježdění ve formacích, kdy budete muset motorku udržet v nalinkované trase s logem gangu a oplátkou budete získávat různé bonusy.

  • Zemře-li některý z vašich kolegů, automaticky ho nahradí nováček bez jakýchkoliv zkušeností, takže se vyplatí na spolubojovníky dohlížet a snažit se je udržet při životě.

  • Součástí datadisku prý nakonec nebudou nové rádiové stanice, ale jen spousta nové muziky přidané do Liberty City Hardcore spolu s novým DJ.
Grand Theft Auto IV: Lost and Damned vyjde 17. února jen přes Xbox Live v únoru - více na čerstvě spuštěné homepage a v našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Přiblížení Grand Theft Auto IV Lost and Damned [17.12.2008 10:10 - levis]
Debutový trailer z Grand Theft Auto IV Lost and Damned [15.12.2008 07:07 - levis]
Datadisk Grand Theft Auto IV: Lost and Damned [20.11.2008 11:11 - jd]
zdroj: Kikizo, Gameplayer, CVG, IGN, Kotaku, GamesRadar & GTA4.net

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.