Slovenské RPG Morning Men vyjde letos v září
zdroj: Archiv

Slovenské RPG Morning Men vyjde letos v září

8. 7. 2016 17:27 | Preview | autor: Adam Homola |

V březnu představené RPG s příměsí adventury Morning Men z dílny slovenských Pixel Federation představuje nejen nový trailer, ale také první informace o datu vydání. Hry se dočkáme už v září, bude stát méně než 15 dolarů a vedle komplexního větvícího se příběhu nabídne také souboje ve stylu JRPG her.

Morning Men bude sice obsahovat prvky adventury, ale především má jít o epizodické příběhové RPG inspirované zlatým věkem sci-fi. To znamená například několik unikátních postav, které budou v rámci vaší party reagovat na vaše rozhodnutí a v rámci soubojů se zase postarají o jejich dostatečnou variabilitu.

Vývojáři se nijak netají tím, že příběhově by se chtěl přiblížit dílům jako Banner Saga či Firewatch. Ne nutně formou či stylem vyprávění příběhu, ale jeho působením na hráče. Malý náznak příběhu můžete nasát z nově vydaného traileru, který se soustředí na hlavní hrdinku Luditte. O ní a jejích trablech psal už minule Honza.

zdroj: Archiv

Ještě před vydáním plné verze v září si má hra projít službou Steam Greenlight a z nějakého důvodu ji v tuto chvíli najdete také na Greenlightu v kategorii konceptů. Jde o kategorii, která má sloužit pouze ke sbírání feedbacku a „nijak neovlivňuje to, zda bude hra distribuována ve službě Steam.“ Nicméně pokud se vám Morning Men líbí, můžete jí na stránce konceptů na Greenlightu dát palec nahoru, byť to na vydání hry nebude mít žádný vliv.

Nejnovější články