zavřít

Sestry inkvizitorky z Warhammer 40 000: Soulstorm

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skutky pramenící z hluboké víry proti těžkooděncům s netopýřími křídly v třetím datadisku pro sci-fi RTS.

Gamespot dnes přinesl bližší podrobnosti o již třetím datadisku k sci-fi RTS Warhammer 40 000: Soulstorm, jehož dosud neoznámenou druhou rasou budou skutečně "vesmírné inkvizitorky" Sisters of Battle, jak jsme odhadovali v minulém článku. Výtah toho nejzajímavějšího z nových informací o celé hře:

  • Rasu Sisters of Battle pohání jejich víra, dovolující jí provádět významné skutky (např. kolem sebe rozvinout ochranný štít). Získáte ji na úkor nižších příjmů z ostatních zdrojů/pomalejšího vědeckého výzkumu.
  • Mezi jednotkami Dark Eldarů např. Scourge, těžkooděnec s netopýřími křídly, díky nimž bude moci létat/přenášet se přes terénní překážky.  • Dovysvětlení děje úvodu hry (navazuje na předešlý článek): Proč warpová bouře zadrží rasy přispěchavší na okraj galaxie? Protože jim dočasně vyřadí navigační systémy.
  • Plánovaní útoků bude probíhat po tazích na planetární mapě (ve stylu stolní hry Risk), samotné bitvy na povrchu pak odvedete jako v klasické RTS.
  • Dobytá teritoria i celé planety vám přinesou určité bonusy (např. zdvojnásobení tahů).
  • Achievements (mimo rámec Games for Windows/Live) coby odměna za online hru: např. Force Commander (za 25 vyhraných zápasů s Space Marines) nebo Hot Streak (za 10 vyhraných her v řadě).
Warhammer 40 000: Soulstorm vyjde pro PC v první polovině příštího roku.
zdroj: Gamespot

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.