zavřít

Sci-fi horor P.A.M.E.L.A potvrzuje svou inspiraci System Shockem

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Chystaný sci-fi horor P.A.M.E.L.A. bude k dostání už 9. března, ovšem zatím pouze v programu předběžného přístupu na Steamu. Datum vydání rozpracované verze hry oznamuje nový trailer, který také načrtne příběhové pozadí a vůbec zasazení hry a stihne i předvést kus ze samotného hraní.

Samotný styl, jakým budete hrát ale do velké míry závisí na vás. Jednou můžete zkoušet styl survival horor,u jindy jako stealth hry a když na to dojde, nikdo vám nebrání ve střílení a používání speciálních schopností. Už z předchozích videí hra působila hodně jako System Shock či BioShock a nový trailer s názvem Downfall tuto inspiraci tvůrců jen potvrzuje.

Hra by si měla v předběžném přístupu pobýt zhruba půl roku, maximálně však devět měsíců. S vydáním plné verze se tak v tuto chvíli počítá ještě na letošní rok, pokud se něco nepokazí. Na příští měsíce plánují tvůrci spoustu updatů, kdy bude P.A.M.E.L.A. bobtnat a rozšiřovat se, což bude reflektovat i cena.

Ta zatím na stránce hry na Steamu není, ale vývojáři ze studia Nvyve potvrdili, že cena finální verze hry bude o něco vyšší než cena v early accessu. Nicméně tvůrci se dušují, že na Steam v předběžném přístupu nepustí nějaký nefunkční prototyp. Aktuální verze hry obsahuje všechny základní a hlavní prvky.

Tagy: horor akční sci-fi

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.