Rozmáchlé MMORPG Skyforge čeká lavina nového obsahu
zdroj: tisková zpráva

Rozmáchlé MMORPG Skyforge čeká lavina nového obsahu

1. 11. 2015 13:12 | Preview | autor: Adam Homola |

Onlineovka Skyforge od studií Allods a Obsidian zatím zůstává ve fázi otevřené bety a do plné verze se moc nežene. Ostatně, není kam spěchat, vývojáři z obou studií své free to play RPG updatují každou chvíli, protože je to třeba, což bylo hlavní sdělení novinářské akce v Los Angeles minulý týden. Jakkoliv se celá akce soustředila na Armored Warfare, nezapomněli se vývojáři alespoň krátce zmínit o Skyforge.

Skyforge je v betě od 16. července tohoto roku a nyní ji hraje přes 1 100 000 hráčů, přičemž číslo stále roste. Nedávno vyšly velké updaty Cruicible of the Gods a Aelion's Call a do konce roku jsou v plánu ještě další dva velké updaty. A příští to bude stejné, tvůrci chtějí vydávat velké updaty každé dva, maximálně tři měsíce.

Z hratelných tříd prý nejvíc frčí Paladin, Cryomancer a Lightbinder, na druhé straně spektra jsou pak Monk, Witch/Warlock a Gunner, za které hraje nejméně lidí. Hráči doposud načali přes 21 milionů PvE instancí a téměř půl milionu PvP soubojů.

V brzké době bychom se měli dočkat PvP turnajů s ratingem a následovat budou Phantom Adademies, souboje Avatarů, války o jednotlivé oblasti, nové třídy, zóny, mise a hromada dalšího obsahu.

Nejnovější články