zavřít

Rising Storm 2: Vietnam bude klást větší důraz na menší týmy

Windows

- Preview autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jak už nějaký pátek víme, na Rising Storm 2: Vietnam pracují Antimatter Games, kteří stojí za původní Rising Storm. Nyní se tvůrci podělili o několik novinek, které chtějí v rámci zaběhnuté formulky Rising Storm do hry zakomponovat. Už dříve se svěřili, že věrně historii by mělo být vietnamské bojiště asymetrické, kdy na jedné straně budou stát dobře vyzbrojení členové US Army a mariňáci a na druhé pravidelná armáda Severního Vietnamu a partyzáni z Vietkongu.

První velkou novinkou bude systém squadů, který klade důraz na hraní s kamarády a celkové usnadnění kooperace a komunikace v rámci menšího celku. V rámci squadu bude systém nabízet víc funkčnosti v rámci komunikaci s přáteli a odstraní některé překážky, které před hráče kladl starý, možná až příliš komplexní systém.

Druhou novinkou bude větší důraz na přestřelky mezi hráči. Samotné mechanismy střelby prochází fází vylepšování, přičemž cílem je, aby během přestřelek bylo poznat, kdo je prostě v této fázi šikovnější a ne jen kdo rychleji zmáčkl tlačítko myši. Ačkoliv vám um v této sféře nepomůže ve chvíli, kdy vás někdo přepadne za zálohy a nebo když vás počastuje sniper olovem, během střetů v poli bude boj na běžnou vzdálenost trochu více o šikovnosti.

Z dalších informací víme, že hra poběží na vylepšeném enginu, na němž běží původní Red Orchestra 2, tedy ještě na Unreal Engine 3 a tvůrci se snaží trochu zpřístupnit SDK, aby bylo modování snazší. Na další informace, včetně toho, jak se daří implementovat nové prvky, na který se ještě pracuje, si ještě musíme počkat.

Tagy: multiplayer válečná

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.