zavřít

Rayman Jungle Run se dočkal velkého bezplatného rozšíření

iPad iPhone Android Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Povedený mobilní Rayman Jungle Run v září minulého roku zaútočil na mobilní platformy a setkal se tam jen s pochvalou a úspěchem. Variace na Canabalt, Temple Run a podobné zdrhačky se v kouzelném 2D provedení povedla. Ubisoft teď oznámil vydání nového updatu pro iOS a Android verze hry, který do mobilního Raymana přidá dvacet zbrusu nových úrovní. Verze pro Windows 8 ještě venku není, ale měla by vyjít brzy. Dvacet nových levelů si mezi sebou rozeberou dva nové světy: Pirate Ship a Giant Plant.

...

V úrovních na Pirátské Lodi se budete s Raymanem vyhýbat padajícím kamenům a ohnivým dělovým koulím a v Gigantické Rostlině na vás zase čeká Daisy, známý boss z Rayman Origins. Těm nejšikovnějším hráčům se pak navíc odemknou dvě nové úrovně v Livid Dead. Na nové úrovně nemusíte čekat, pro iOS a Android jsou dostupné už teď, takže aktualizujte a můžete se na ně vrhnout.

Update vytvořili stejní vývojáři v Ubisoft Montpellier a Pastagames a jádro hry, které po audiovizuální stránce vychází z Rayman Origins, nijak nemění, jen přihazují navrch další porci zábavy. Určitě si pusťte minimálně trailer, ale jak já, tak Pavel Dobrovský (v recenzi dal devítku), vám mobilního Raymana určitě doporučujeme. Mimochodem, všimněte si v traileru v čase 0:24 toho hezkého kurzoru, který tam někdo při natáčení zapomněl...

Tagy: akční plošinovka 2D

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.