Máte námět či připomínku? Napište nám
První informace o NHL 12 - v hlavní roli fyzika
zdroj: Archiv
Preview

První informace o NHL 12 - v hlavní roli fyzika

24. 5. 2011 19:19 | autor: levis |

EA dnes oznámili, že příští díl hokejové série NHL s pořadovým číslem 12. půjde do prodeje 9. září 2011 a kromě řady nových prvků přinese plnokontaktní fyzikální engine a přepracovanou verzi módu Be a Pro. "V NHL 12 je vše na hřišti plně interaktivní. Intenzitu a agresivní ráz navodí prvky jako rozbíjení plexiskel podél hrazení, helmy odlétávající hráčům z hlav či přehazování soupeřů přes mantinel na střídačky. NHL 12 přinese rovněž dynamické brankáře a jejich bitky nebo třeba zcela novou prezentaci průběhu zápasu," píše se v české tiskovce. Čtyři první Skoro třicítku nových screenshotů naleznete v naší galerii.

V předělané verzi módu Be a Pro budete opět zdolávat milníky v kariéře profesionálního hokejisty, drtit historické rekordy a budovat si status legendy. Letošní novinkou je faktor kvality: čím lepší výkon hráč předvede, tím více času na ledě dostane a v průběhu odpočinku na střídačce může simulovat dění na ledě až do svého dalšího střídání. Plnokontaktní fyzikální engine zase umožní třeba posunutí branky po nárazu do konstrukce, divoké kolize s brankáři nebo větší význam tělesných proporcí hokejistů.

Další novinkou budou tzv. dynamičtí brankáři, které půjde při nárazu srazit nebo vychýlit z ideální pozice. Po vzoru tři roky starého enginu hráčských bitek letos přibudou také bitky brankářů.

Po grafické stránce má nové NHL 12 ještě věrněji napodobit živé přenosy hokejových zápasů a vůbec poprvé si zahrajete i pod širým nebem: letošní edice obsáhne repliku zápasu NHL Winter Classics na pittsburgském stadionu Heinz Field. Podrobné údaje o každém střídání zase obstará systém EA Sports Action Tracker.

Nejnovější články