Oznámení Kings of War, následníka Kohana
zdroj: Archiv

Oznámení Kings of War, následníka Kohana

12. 5. 2003 15:15 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářský tým TimeGate dnes oznámil, že pracuje na svém novém projektu, fantasy real-time strategii inspirované jejich vlastní sérií Kohan.

Nová hra dostala název Kings of War a její vydání je naplánováno na polovinu příštího roku. První hra ze série Kohan, s podtitulem Immortal Sovereigns, se na herní scéně objevila v roce 2001 a sklidila poměrně slušný úspěch. Vyhrála přes 30 cen, včetně ocenění "Strategie roku".

Kings of War hráče přivede do stejného světa, jaký byl Kohanovi a postaví je do role jednoho z nesmrtelných, který vede boj s prastarým zlem, jež opět povstalo a usiluje o zničení celého lidstva, tentokrát však navždy. Hra má přinést mnoho nového a stát se pro mnoho nadšenců přímo návykovou. Má být postavena na novém 3D grafickém enginu, jehož hlavní předností prý je zhmotnění všech těch hrůzostrašných nepřátel, úžasného magického světa a heroických činů. Kings of War vám představí šest unikátních ras a pět politických frakcí, ze kterých si budete moci libovolně vybrat. Hra by vám měla být schopná nabídnout nespočetné hodiny zábavy umocněné navíc možností multiplayeru vybaveném několika jedinečnými herními módy.

Zda má být Kings of War oním pokračováním původního Kohana, jež bylo při loňské E3 taktéž oznámeno, ovšem nakonec se nějak úplně vytratilo, z dostupných informací není úplně jasné. Možná ale, že jde o jeho reinkarnaci v tento nový titul...

zdroj: Voodoo

korg

Nejnovější články