Online akce Battleborn od Gearboxu vyjde namísto února až v květnu
zdroj: tisková zpráva

Online akce Battleborn od Gearboxu vyjde namísto února až v květnu

6. 11. 2015 11:36 | Preview | autor: Adam Homola |

Online akce Battleborn od tvůrců Borderlands nevyjde 9. února, ale až 3. května 2016. V současné době probíhá velmi omezený uzavřený technický test, přičemž se spuštěním otevřené bety se počítá na začátek příštího roku. Přesné datum otevřené bety ale zatím tvůrci neoznámili.

"V Gearboxu nás data nasbíraná během uzavřeného technického testu naplnila energií. Čas navíc nám umožní lépe zpracovat připomínky testerů a vylepšit do vydání kompetitivní i kooperativní režim hry. Opravdu si ceníme vaší trpělivosti a budeme na hře pracovat bez ustání," napsali vývojáři na oficiálním webu hry.

Účastníci uzavřeného technického testu jsou sice vázaní smlouvou o mlčení, ale nedávno se na internetu objevilo několik dojmů z preview eventů a ne všechny byly pozitivní. Battleborn je střílečka s velkým podílem prvků z MOBA her, takže nic jako Borderlands. Možná právě ne zcela nadšené ohlasy technického testu tvůrce donutily, aby posunuli vydání a pokusili se nejvíce kritizované prvky vylepšit.

zdroj: Archiv

Tím pádem by měla z nadcházející vlny arénových online stříleček být jako první veřejně (v betě či v plné verzi) dostupná Overwatch - před BlizzConem začínají kolovat oficiálně nepotvrzené informace o vydání na jaře příštího roku. Zato LawBreakers datum otevřené bety zatím nemá a nevypadá to, že by beta nové akce od Cliffa Bleszinskiho měla být dostupná ještě letos.

Nejnovější články