zavřít

Oheň na věži v Lord of the Rings Conquest

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co zmůže obyčejný voják proti armádám skřetů? Nebojte, dobro zvítězí i na Pelenorských polích. + VIDEO Z HRANÍ

Dalším z titulů poprvé v pohybu předváděných na letošní E3 je third-person akce Lord of the Rings Conquest od autorů Battlefrontu, s nímž sdílí i podobný koncept a žánr. Vývojáři si pro ukázku vybrali úroveň na Pelenorských polích, kde toho obyčejné profese jako průzkumník příliš nezmohou. V bitevní vřavě se sice snadno ztratit a pod rouškou neviditelnosti se plížit po bojišti, ale pokud na vás nepřítel náhodou přijde, vracíte se až na začátek. Přičemž ne, že byste při neomezeném počtu respawnů někam spěchali, ale bitva kamsi směřuje a ve chvíli, kdy vás už tísní časový limit, není návrat na začátek dvakrát příjemný pocit.


Cílem spojených vojsk Středozemě je v tomto případě zničit obléhací věže Sauronových vojsk. Samozřejmě nikdo nepředpokládá, že se vám to podaří s obyčejným panáčkem a jediným mečem: váš úkol bude zcela jiný, totiž připlížit se dostatečně blízko, ošálit hlídkující trolly a dřevěnou konstrukci zapálit. Protivník bude mít plné ruce práce s hašením ohně a vaši spolubojovníci naopak díky kouři zjistí, kam přesně zamířit svoje katapulty.


Lord of the Rings Conquest E3 gameplay video - stažitelná verze (13 MB, high-res)

Lord of the Rings Conquest vyjde na podzim pro PC, PS3 a Xbox360 - více v našem preview a minulých článcích:

Lord of the Rings Conquest prvně v pohybu  [21.6.2008 10:10 - levis]
Odhalení Lord of the Rings Conquest  [8.5.2008 11:11 - levis]
zdroj: IGN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.